Dávid Máté (10 éves, Szigethalom)


Dávidnak nagy álma volt élőben látni a Pisai Ferdetornyot, amelyről már oly sok fotót nézegetett. A kisfiú így látta a fantasztikus hétvégét, amikor álma valóra vált:

„Nagyon jól éreztem magam az egész utazáson.
Nem is egy vágyam valósult meg egyetlen hosszú hétvége alatt, hanem körülbelül 5.

1 - első nagy álmom volt, hogy külföldre mehessek. .

2 - de jó lenne kipróbálni a repülőt... Nagyon tetszett a repülőzés (még a tériszonyomat is elfelejtettem).

3 - most voltam előszőr szállodában, ami nagyon tetszett. Idáig csak rokonoknál, barátoknál aludtam. .

4- Pisai ferde torony. Nagyon tetszett élőben. .

5- Bár csak láthatnám a tengert egyszer. Nem is csak láttam, fürödtem is benne. .

De nem is csak fürödtem, hanem Péter azt is megmutatta, nem is kell félni a víztől.
Ezt külön köszönöm neki.
Amikor lehetett kívánni, nagyon nehéz volt eldönteni, hogy mit válasszak.
De most már nagyon örülök, hogy ez sikerült, nagyon tetszett.
A végén még egy MESSI mezt is kaptam ajándékba.

Mindent nagyon köszönök szépen.
Dávid”

/ 4





Köszönjük támogatóinknak, a Ferrari Budapest-nek, az Ayvens Magyarország-nak, a Rossmann Magyarország Kft.-nek, magántámogatónknak, Valinak, valamint a BNP Paribas Magyarországi Fióktelepe vezetésének és munkatársainak, hogy valóra válthattuk Dávid álmát.





Biczó Péter
kívánság-koordinátor
Pisa, 2026.06.12.

Archívum


Belépés