goodbye
Kezdőlap | Keresés:
Hungarian English Deutsch
««   « Cintia (3 éves, Tab)   András (16 éves, Kocsord) »   »»

Dávid (6 éves, Debrecen)

Amikor megérkeztem a debreceni házhoz, már javában tartott a játszótér felállítása, amit Dávid és testvérei izgatott figyelemmel kísértek. Bár ez a figyelem megoszlott a játszótér és három kicsi kutya között, végül is győzött a hinta. Ahogyan már használhatóvá vált a játéknak ez a része, nem törődve avval, hogy még a játszótér csúszda része szerelés alatt volt, a hintázás már megkezdődött.

Testvériesen megosztoztak a két hintán, Dáviddal hol egyik, hol másik testvére hintázott. Még mielőtt megunták volna, elkészült a csúszda is, így indulhatott a csúszás. A tűző nyári nap hamar megmutatta a fiúknak, hogy mire figyeljenek játék közbe, ezért hamarosan felkerültek a hosszú nadrágok is az esetleges fájdalmas lecsúszások ellen.

/ 3



Amikor eljöttem, már teljes kapacitással működött a házi játszótér, és ha az időjárás is kegyes lesz a gyerekekhez, még nagyon sokáig használhatják ezen a nyáron. Dávid, kívánunk neked minél hamarabbi gyógyulást, és hogy nagyon sokáig használd ezt a játszóteret!

Köszönjük a Sláger Angyal Alapítványnak, hogy segítségével megvalósult Dávid álma.

Mocsonoky Andrea
kívánság-koordinátor
Debrecen,2011.08.06.

Utoljára szerkesztve: 2011-08-16 19:05 patgab műve.
PermaLink

Csodalámpa Alapítvány

1052 Budapest, Váci u.16.C (FONTANA üzletház)

csodalampa@t-online.hu
Tel.: +36 (1) 3270910
Fax: +36 (1) 3270916

Adószám: 18248670-1-43
Látogatóink száma 2004. márciusa óta:
1,242,952
Infó
Webmester